Grilování pro VAše akce

 

Chystáte firemní setkání, rodinnou oslavu nebo jen přátelské shromáždění na čerstvém vzduchu? Přidejte k vaší akci jedinečný zážitek díky profesionálnímu teamu grilařů.

Nabízíme kompletní cateringové služby grilování pro jakoukoliv příležitost – ať už plánujete malé setkání nebo velkou firemní akci. Naše zkušené týmy kuchařů přivezou vše potřebné přímo na místo vaší akce, včetně grilu a širokého výběru čerstvých surovin.

Nabízíme různorodé menu, od klasických BBQ pochoutek jako jsou burgery a steak, až po sofistikovanější grilované speciality, včetně mořských plodů a vegetariánských variant. Vše připravujeme s důrazem na kvalitu a čerstvost surovin, které získáváme od těch nejlepších dodavatelů.

Nezapomeňte, že každá akce je pro nás jedinečná a rádi přizpůsobíme naše služby vašim specifickým požadavkům. Ať už je vaším cílem pohodová letní grilovačka nebo exkluzivní večerní event, „Meatery on the road“ zaručuje, že vaše jídlo bude stejně nezapomenutelné jako samotná akce.
Pro více informací o našich grilovacích službách nebo pro rezervaci termínu, nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 773 063 666. Těšíme se na spolupráci a na možnost udělat vaši příští akci nezapomenutelnou!

Těšíme se na Vás!

Meat Family s.r.o.
Říčanská 2414/7, Praha 2 - Vinohrady

Tel:  778 508 508

pondělí: 11-23
úterý: 11-23
středa: 12 -23
čtvrtek: 11-23
pátek: 11-24
sobota: 12-24
neděle: 12-22